У зв’язку з російською агресією, весь український народ та квітуча Україна живуть у важкий воєнний час із нетерпінням чекаючи ПЕРЕМОГИ та сподіваються на світле майбутнє!!! Всі розуміють, що світлим майбутнім є наші діти, про яких намагаються всі гідно дбати.
У вихідний день, щоб не наражати діток дитячого садочку «Гармонія» на небезпеку, фахівці електродільниці КП «ЖЕО» в приміщенні з яскравими стінами виконали поточний ремонт щитка поверхового силового з заміною електрообладнання на більш сучасне.
Діти – квіти вільної України!!!
![](https://www.kpjeo.mk.ua/wp-content/uploads/2024/02/remont-shhitka-1-300x225.jpg)
![](https://www.kpjeo.mk.ua/wp-content/uploads/2024/02/remont-shhitka-2-300x225.jpg)
![](https://www.kpjeo.mk.ua/wp-content/uploads/2024/02/remont-shhitka-3-300x233.jpg)
![](https://www.kpjeo.mk.ua/wp-content/uploads/2024/02/remont-shhitka-4-300x214.jpg)