Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!!! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом! Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу міста. Завдяки вашій праці у сім’ї українців потрапляє тепло, вода та світло. А разом з цим й затишок в оселях, охайність і чистота дворів, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Упевнені, що Ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг, наближення їх якості до міжнародних стандартів. Дякуємо Вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків. Місяць березень на дворі, неділя третя підійшла. А в Україні знову свято, День комунальника настав. Всі комунальники завзято, трудились майже цілий рік. Без Вас нам в місті не прожити. Без Вас не вийти в чистий двір. Без Вас нам двері не відкрити, які ще зранку хтось зламав. Вам бажаєм лише щастя, чим по менше професійних справ. Щоб люди з вашого будинку, нарешті взнали де стоїть смітник. Хай легко працюється, гарно живеться. Хай доля щасливо до Вас усміхнеться. Хай люблять Вас рідні, шанують всі люди, хай щедрим на сонце Вам день кожен буде!
Вам также может понравиться
Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» у своїй діяльності завжди йде на зустріч мешканцям житлових будинків, з якими має договір на надання послуг. Кожного […]
Працівники КП «ЖЕО» виконують заплановані роботи на територіях, які знаходяться в їх обслуговуванні. Так, вчора, 27 жовтня, працювали у селищі Панкратове по […]
Дільниця з сантехнічного обслуговування внутрішньо будинкових мереж опалення, водопостачання, водовідведення підводить підсумки виконання робіт за минулий тиждень. Знову і знову виконувались роботи […]
Раді вітати Вас на офіційній сторінці комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» будує свою діяльність на принципах прозорості і відкритості. […]